מה זה קידום אתרים מקצועי?

ההבדל בין קידום אתרים מקצועי לחובבני

קידום אתרים מקצועי הוא למעשה שם קוד לתהליך בסופו מופיע אתר אינטרנט כלשהו, בארץ ובעולם, בראש סדר התוצאות של מנועי החיפוש השונים. למרות שברוב המקרים המושג קידום אתרים מתייחס לגוגל, כיום ישנם גם מנועי חיפוש נוספים, לגביהם הדבר רלוונטי. מנהלים רבים מתלבטים האם לפנות אל קידום אתרים פנימי וחסר ניסיון, שחוסך בעלויות, או לחילופין לשכור חברה חיצונית ומקצועית יותר. התשובה, עם זאת, צריכה להיות ברורה: כשם שלא תפקידו את הנהלת החשבונות בידי תלמיד תיכון, כך גם תבחרו היטב בידי מי להפקיד את מפתחות הקידום שלכם.

דגש על שילוב בין האלמנטים שעוזרים לקידום

ראשית, קידום אתרים מקצועי שם דגש על אינטגרציה בין חלקי הקידום השונים, ולא רק על אלמנט אחד או שניים. במילים אחרות, קידום אתרים מקצועי לא רק יבחר מילות וביטויי מפתח או ידאג לשלב אותם בתכני האתר המקודם, אלא גם יבדוק את הקוד על פיו עובד האתר, ויוודא את התאמתו למנועי החיפוש. זאת ועוד: קידום אתרים מקצועי תמיד ישים בראש סדר העדיפויות את האינטרסים של האתר שהוא מקדם, וזאת לעומת קידום אתרים חובבני, שיפעל לטובת תוצאות קצרות טווח ותו לא. קידום אתרים מקצועי לעולם לא יבטיח הבטחות שווא או ימכור מצגות שקריות ללקוחות, אלא להיפך.

תפקידו של קידום אתרים הוא להכיר באינטרסים המשותפים של חברת הקידום ושל אתר האינטרנט השוכר את שירותיה, ובכך הוא נמדד. דבר נוסף אליו יש לשים לב, כאשר מבדילים בין קידום אתרים מקצועי לאחר, הוא כמובן עניין הניסיון. קידום אתרים מקצועי כשמו כן הוא: מתופעל על ידי אנשי מקצוע אמינים ומנוסים. בעולם האינטרנט שווה הניסיון הרבה יותר מכל דבר אחר, וזאת בגלל הדינאמיות הרבה בסביבה בה מתבצעות הפעולות. ללא קידום אתרים מקצועי קשה מאוד להישאר עם יד על הדופק וקל ללכת לאיבוד בין שלל האתרים הקמים ונפתחים חדשות לבקרים.

קידום אתרים סבלני הוא הדרך המהירה ביותר להצלחה

קידום אתרים מקצועי מסדר את הקריטריונים החשובים ופועל על פיהם, וזאת לעומת קידום אתרים שעובד בצורה נמהרת ולא סבלנית. למעשה, סבלנות היא מילת המפתח בכל הקשור אל קידום אתרים בכלל ואל קידום אתרים מקצועי בפרט. בשוק הויראלי קיימות עשרות חברות סטארט אפ צעירות, שמתלהבות להראות גרפים ותוצאות. כאן בדיוק מביע קידום אתרים מקצועי את כוחו. הידע של אנשי המקצוע והניסיון שלהם הוא הפקטור שבסופו של דבר עושה את ההבדל. עבורכם כלקוחות מדובר על הדרך הטובה ביותר ליהנות מכך, ולנצל את האופן בו נעשה קידום אתרים מקצועי לצרכים שלכם ולרווחים שיגיעו בסוף התהליך.